Ben Kimim?

Murat Koçyiğit 1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2008 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biyoloji Bölümünden Biyolog unvanı ile mezun oldu. 2009 yılında askerlik görevini tamamladı ve aynı yıl İngiliz ilaç firması Glaxo Smith Kline ilaç firması bünyesinde tanıtım uzmanlığı görevine getirildi ve 4 yıl süreyle bu görevini devam ettirdi. 2013 yılında yine bir Amerikan ilaç firması olan Actavis ilaç firmasına transfer olarak bir yıl boyunca aynı görevi başarıyla icra etti. 2014 yılından bu yana General Mobile bölge yöneticisi olarak aktif iş yaşamına devam etmektedir.

Yaşamda en değerli yatırımın kendi öz benliğine yapılan yatırım olduğuna olan inancı ve insan-doğa, doğa-enerji birlikteliklerine olan merakı sayesinde kişisel gelişim serüvenine küçük yaşlarda başladı. Takip eden 20 yıllık süreçte yaptığı araştırmalarla edindiği temel psikoloji eğitimi, duygusal zekâ, beden dili, ikna teknikleri, satış eğitimlerinin yanı sıra sunum teknikleri ve iletişim eğitimlerini aldı.

2010 – 2013 yılllarında NLP Practitioner License Programı ve Master Practitioner License programını, yaşam, öğrenci ve yönetici koçluk eğitimlerini tamamlayarak NLP uzmanı ve uygulayıcısı aynı zamanda bireysel koç unvanlarını edindi.

2014 yılında Nefes Master Eğitmeni Mustafa Kartal’ın öncülüğünde Nefes Koçluk ve Holoterapik Nefes Teknikleri eğitimlerini alarak Nefes Koçu ve uygulayıcısı olma hakkını elde etti.

“NLP Uygulamaları”, “Takım Çalışması”, “Stres ve Öfke Yönetimi”, “NLP ile Satış Teknikleri”, “Sunum Teknikleri”, “Müşteri ilişkileri”, “Yönetici Koçluğu”, ‘’Nefes Teknikleri’’ gibi kurum içi eğitimlerle birlikte aile ve bireye yönelik koçluk hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda bireysel farkındalık üzerine yaptığı kitap çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

Yeni Kitabım Çok Yakında Sizlerle…

Yeni Kitabım Çok Yakında Sizlerle…

Facebook’tayım

Twitter’dayım