Amacım

amacim2
Şirketlerin, pazardaki rekabet güçlerini koruyabilmeleri ve geliştirebilmeleri için, yönetim fonksiyonlarının ve iş süreçlerinin verimliliğinin maksimize edebilecek şekilde tasarlanmış olmaları zorunludur. Bu zorunluluk ışığında; çalıştığım firmalar ile uzun soluklu çözüm ortaklığı kurmak, değişen iş yapış modelleri ve dünyada yükselen iş değerleri doğrultusunda, geleceğin şirket ve yönetim yapılarının daha sağlıklı ve verimli kurulmasına destek olabilmek adına geniş kapsamlı, çağdaş danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayım.

Her şirketin kendine has zorlukları ve birbirinden farklı hedeflere sahip olması sebebi ile çözüm ortaklığı yaptığım her organizasyon için özel çözümler üretmekte ve işletmenizin satış verimliliğini artırarak hedeflenen kar aktivasyonuna ulaşmasını sağlamak için organizasyon iyileştirme çalışmaları gerçekleştirmekteyim.

Profesyonel kariyerimde edindiğim tecrübeyi ve edindiğim evrensel eğitim metodlarını çalıştığım firmalarla birebir geliştirdiğimiz özgün metodlar ışığında size aktarıyorum. Sürekli gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak çözümleri tasarlayan ve sunan koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini sunarken amacım değişen piyasa koşullarının ihtiyaç arz ettiği eğitim konularını; müşterilerine somut değerler yaratarak, kurumsal ve bireysel gelişim odaklı çözümlerle sunmaktır.

Eğitim & Seminer

Kurumların ve bireylerin yönetim ve gelişim süreçlerinde ölçülebilir etkinlik ve kullanılabilir yararlılık sağlayan ‘’Kuruma Özel Eğitim Programları’’ hazırlamakta, aynı zamanda eğitimlerin yararlılığını ölçmek ve faydasını arttırmak amacı ile periyodik olarak değerlendirme programları uygulamakta ve yönetmekteyim.

Aynı zamanda düzenlediğim bilgilendirme toplantıları ve programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, katıldıkları programı ve genel anlamda eğitimi sevdirmek ve bu süreci keyif alarak geçirmelerini sağlama hedefi ile ilerlemekteyim.

Bireysel & Kurumsal Koçluk

Amacım uyguladığımız programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, aynı zamanda somut değerler yaratarak bireysel ve kurumsal gelişime odaklı çözümlerin hayata geçirilmesine katkıda bulunmaktır. Sürekli gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak çözümleri tasarlayan ve sunan koçluk programları hazırlamakta ve sunmaktayım.

Koçluk programı süresince çalışmalarımızda rehberiniz değil, haritanız olmaya özen gösteriyor ve böylece kendi yorumumuzu değil sizin çıkardığınız yol haritasının kesintisiz uygulanması için birlikte hazırladığımız çözüm ve yöntemlerin hayata geçirilmesi konusunda destek olmakta, gerektiğinde ise eğitim ve danışmanlık çalışmalarını bir arada sunmaktayım.

Yeni Kitabım Çok Yakında Sizlerle…

Yeni Kitabım Çok Yakında Sizlerle…

Facebook’tayım

Twitter’dayım